Keramik Asien

Keramik Asien
Keramik Asien
Keramik Asien
Keramik Asien
Keramik Asien
Keramik Asien
Keramik Asien
Keramik Asien
Keramik Asien
Keramik Asien

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, KOPPAR, MINIATYRURNA, 4 dlr., keramik, Asien, 14/1500-tal, monokrom dekor, höjd ca 5-15 cm

Slitage

563230

2018-08-15