Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LISA LARSON, figurin, "Charlotta", Gustavsberg, blommig klänning, signerad, höjd ca 16 cm,
Smärre slitage
563238
2018-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här