Orientmatta antik Bidjar galleri

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Bidjar, antik 1910-20-tal, galleri, ca 528x108 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Smärre slitage

563247

2018-10-23