Bordsur sannolikt Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, sannolikt Frankrike, 1800-talets slut, mässing och marmor, nyckel medföljer, höjd ca 45, bredd 24 cm

563252

2018-08-21