Taklampa teak

Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak
Taklampa teak

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak och mässing, 6 ljuspunkter, ca diam 95 cm

Smärre slitage, repor, fläckar, ej funktionstestad

563254

2018-08-29