Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak och mässing, 6 ljuspunkter, ca diam 95 cm
Smärre slitage, repor, fläckar, ej funktionstestad
563254
2018-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här