Cigarrskrin 2 stycken i silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CIGARRSKRIN, 2 st., silver, C.G Hallberg, Stockholm 1918, med röd sten samt mindre skrin C.G Hallberg, Stockholm 1934, med träinredning, höjd ca 4-7,5, 12x9,5 samt 18x12 cm
Monogram, repor, slitage
563257
2018-08-21