Cigarrskrin 2 stycken i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARRSKRIN, 2 st., silver, C.G Hallberg, Stockholm 1918, med röd sten samt mindre skrin C.G Hallberg, Stockholm 1934, med träinredning, höjd ca 4-7,5, 12x9,5 samt 18x12 cm

Monogram, repor, slitage

563257

2018-08-21