Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
OTTO SCHULZ, fåtöljer, 1 par, för Jio-Möbler, klädd i grön sammet, djuphäftade knappar, pärlspikning, lös dyna
Slitage, repor, torkad stoppning, sprucken söm
563268
2018-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här