Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERNDT ERLANDSSON, skål, silver, Göteborg 1915, vindruvsdekor, invändig förgyllning, höjd ca 17, diameter 27 cm, vikt ca 967 g
Repor, slitage
563270
2018-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här