Berndt Erandsson skål i silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNDT ERLANDSSON, skål, silver, Göteborg 1915, vindruvsdekor, invändig förgyllning, höjd ca 17, diameter 27 cm, vikt ca 967 g

Repor, slitage

563270

2018-08-21