France & son 1960-tal

France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal
France & son 1960-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

FRANCE & SON, soffa och fåtölj, 1960-tal, stomme i teak, plymåer med avtagbar klädsel i grön ylle, armlän klädda, brickmärkta France & Son, numrerade 7313027 resp 7311694, längd ca 197, sitthöjd 45 cm

Zustandsbeschreibung

Klädsel skadad på armlän, fåtölj med lagning på ett ben samt senare hjul,

563284

2018-08-17