Fällbord ek

Fällbord ek
Fällbord ek
Fällbord ek
Fällbord ek
Fällbord ek
Fällbord ek

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, ek, 1800-talets första hälft, tredelad pelarfot, höjd ca 77, diameter ca 84 cm

Skivan slagen, ej möjligt att fälla (skiva fastskruvad i fot), slitage, repor

563287

2018-08-16