Sidobord med stenskiva rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, med stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, skuren dekor, förgyllt och bronserat, höjd ca 71, 44x34 cm

Smärre slitage

563288

2018-08-16