Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TESIL, SOCKERSKRIN, ASKKOPP, silver, otydliga stämplar, höjd ca 1-10 cm, vikt ca 450 g.
Zustandsbeschreibung
Slitage
563289
2018-08-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner