Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TESIL, SOCKERSKRIN, ASKKOPP, silver, otydliga stämplar, höjd ca 1-10 cm, vikt ca 450 g.

Zustandsbeschreibung

Slitage

563289

2018-08-16