Matservis Seltmann Weiden
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 130 dlr, Seltmann Weiden, 1900-tal, porslin med guldkant, dekor med mindre blommor, bestående av 47 mattallrikar, 24 djupatallrikar, 23 assietter, 24 mindre tallrikar, såsbåt, bringare, 6 uppläggningsfat och 3 uppläggningsskålar samt karott med lock, diameter ca 19-38 cm
Nagg samt repor kan förekomma
563292
2018-08-21