Matservis Seltmann Weiden

Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden
Matservis Seltmann Weiden

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 130 dlr, Seltmann Weiden, 1900-tal, porslin med guldkant, dekor med mindre blommor, bestående av 47 mattallrikar, 24 djupatallrikar, 23 assietter, 24 mindre tallrikar, såsbåt, bringare, 6 uppläggningsfat och 3 uppläggningsskålar samt karott med lock, diameter ca 19-38 cm

Nagg samt repor kan förekomma

563292

2018-08-21