Piedestal bronserad

Piedestal bronserad
Piedestal bronserad
Piedestal bronserad
Piedestal bronserad
Piedestal bronserad
Piedestal bronserad
Piedestal bronserad
Piedestal bronserad

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, med stenskiva, 1900-talets första hälft, bronserat, på tassar, höjd ca 65, 25x25 cm

Smärre slitage

563293

2018-08-16