Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNGSKÅP, ek, 1700-tal, barock, för hörn, profilerade lister, höjd ca 96, 42x32 cm
Slitage, skev form, smärre avslag
563297
2018-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här