Hängskåp allmoge 1700-tal

Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, ek, 1700-tal, barock, för hörn, profilerade lister, höjd ca 96, 42x32 cm

Slitage, skev form, smärre avslag

563297

2018-08-16