Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

OKÄND KONSTNÄR, porträtt av flicka, 1800-tal, olja på duk 68x55 cm.

563307

2018-08-16