Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 5-lådig, empire, daterad 1824, fanerad i ek och rot, höjd ca 116, 120x55 cm
Nyckel medföljer, slitage, repor, märken
563310
2018-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här