Byrå 5-lådig empire 1800-tal

Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal
Byrå 5-lådig empire 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 5-lådig, empire, daterad 1824, fanerad i ek och rot, höjd ca 116, 120x55 cm

Nyckel medföljer, slitage, repor, märken

563310

2018-08-18