Bockbord allmoge 1800-tal

Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOCKBORD, allmoge, brunmålat, daterat 1822, höjd ca 78, 158x70 cm

Slitage, sprickor, maskstungen

563311

2018-08-18