Sidobord Butlers tray 2 stycken

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, 2 st, s.k. butlers tray, England, 1900-tal, höjd ca 47, 86x62 samt höjd 49, 91x60 cm

Ytslitage, repor, märken

563312

2018-08-18