Solsängar 2 stycken

Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken
Solsängar 2 stycken

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLSÄNGAR, 2 stycken, 1900-talets andra hälft, vitmålat trä, ställbar rygg, längd ca 170 cm

Slitage, ben med skador, gummislitage på hjul

563314

2018-08-18