Byrå 8-lådig allmoge

Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge
Byrå 8-lådig allmoge

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, allmoge, front med 8 lådor, delvis 1700-tal, sannolikt del till annan möbel, höjd 57, 90x44 cm

Slitage, skador, maskstungen, sprickor, kompletterad

563320

2018-08-18