Kubbstol 1800-tal
2018-08-18
563324
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUBBSTOL, av trädstam, 1800-tal, sitthöjd ca 43 cm
Slitage