Trädgårdssoffa 1900-tal
2018-08-18
563343
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets senare del, teak, längd ca 152 cm
Slitage