Golvur Bornholm

Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm
Golvur Bornholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, Bornholm, 1800-talets början, målat och bronserat, höjd ca 196 cm

Slitage, ej funktionstestad

563369

2018-08-18