Skrivbord 1940-tal

Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1940-tal, valnötsfanér, njurformad, hurtsar med lådinredning, hyllplan på baksidan, höjd ca 75 cm, 76x150 cm

Slitage, märken i fanérn

563371

2018-08-16