Ilon Wikland 2 färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Haapsalu stad samt Utsikt från Lotsberget, signerade Ilon Wikland, numrerade 124/150, färglitografier, 2 st, bildmått ca 34 x 49 respektive 37 x 49 cm

563376

2018-08-16