Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, med marmorskiva, fanerad med lövträ, intarsiadekor, två lådor med mässingsbeslag, höjd ca 74, 76x43 cm
Skavmärken på ett av de främre benen
563377
2018-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här