Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, med marmorskiva, fanerad med lövträ, intarsiadekor, två lådor med mässingsbeslag, höjd ca 74, 76x43 cm

Skavmärken på ett av de främre benen

563377

2018-08-16