Utomhuslampor

Utomhuslampor
Utomhuslampor
Utomhuslampor
Utomhuslampor
Utomhuslampor
Utomhuslampor
Utomhuslampor
Utomhuslampor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTOMHUSLAMPOR, 1 par, koppar, 1900-talets andra hälft, diam ca 25 cm

Slitage, rost, bucklor, ej funktionstestade

563384

2018-08-22