Francisco Borès, Fillette au Livre
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
FRANCISCO BORÈS (Spanien 1898-1972): Fillette au Livre, signerad och daterad Borès 47, olja på duk, 35 x 27 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
563390
2018-10-23