Francisco Borès, Fillette au Livre

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FRANCISCO BORÈS (Spanien 1898-1972): Fillette au Livre, signerad och daterad Borès 47, olja på duk, 35 x 27 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

563390

2018-10-23