Ilon Wikland 2 färglitografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): "Ankomst till Dalarö brygga hösten 1944" samt "Dalarö kyrka", signerade Ilon Wikland, numrerade 124/150, färglitografier, 2 st, bildmått ca 36 x 39 respektive 27 x 47,5 cm

Ena bladet med missfärgning i marginalen

563394

2018-08-16