Silver 5 delar

Silver 5 delar
Silver 5 delar
Silver 5 delar
Silver 5 delar
Silver 5 delar
Silver 5 delar
Silver 5 delar
Silver 5 delar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERRUSKA, SENAPSSKÅL, ÄGGKOPP, GRÄDDSNIPA, SOCKERSKÅL, silver, 1900-talets första hälft, höjd ca 4,5-14 cm, vikt ca 489 g

Repor

563410

2018-08-22