Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TALLRIKAR, POKAL, BÄGARE, SKÅL PÅ FOT, 9 dlr, silver, 1900-tal, bl a GAB, pokal höjd ca 16, diameter 7-27 cm, vikt ca 1345 g
Gravyr, repor
563411
2018-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här