Ljuskrona blandstil
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, blandstil, stomme i patinerad mässing, behängd med olikslipade prismor i klar och rökfärgad glasmassa, 5 ljuspunkter, höjd t.o.m. takfäste ca 72 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
563452
2018-08-16