Ljuskrona blandstil

Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil
Ljuskrona blandstil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, blandstil, stomme i patinerad mässing, behängd med olikslipade prismor i klar och rökfärgad glasmassa, 5 ljuspunkter, höjd t.o.m. takfäste ca 72 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

563452

2018-08-16