Emaljarbeten 1900-talets början

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJARBETEN, 6 dlr., 1900-talets början, bestående av b.l.a. dosor, längd ca 5-18 cm

Skador, slitage, en del defekt

563453

2018-08-16