Christine Hoffler oljemålning

Christine Hoffler oljemålning
Christine Hoffler oljemålning
Christine Hoffler oljemålning
Christine Hoffler oljemålning
Christine Hoffler oljemålning
Christine Hoffler oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTINE HOFFLER (1838-1923): "Flicka med hatt", olja på duk, signerad C. Hoffler, ca 35,5x27,5 cm

Smärre färgbortfall

563454

2018-08-16