Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938), tillskriven: Landskapsmotiv, intyg a tergo, olja på pannå, mått ca 33x41 cm
Smärre repor
563456
2018-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här