Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938), tillskriven: Landskapsmotiv, intyg a tergo, olja på pannå, mått ca 33x41 cm

Smärre repor

563456

2018-08-16