Jacob Weidemann färglitografi
Closed
2018-08-28
563458
| Sold for | 26 000 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
JACOB WEIDEMANN (Norge, 1923-2001): Komposition, signerad och daterad Weidemann -89, olja på pannå, ca 29x23 cm