E Petitjean

E Petitjean
E Petitjean
E Petitjean
E Petitjean

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

EDMOND MARIE PETITJEAN (Frankrike, 1844-1925): Landskap, signerad E. Petitjean, olja på duk, ca 42x64 cm

563459

2018-08-28