Ferdinand Wechbrodt akvarell
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FERDINAND WECHBRODT (1838-1910), tillskriven: Motiv från Wien, akvarell, signerad Wechbrodt, ca 20x29 cm
Kuntoraportti
563463
Päivämäärä:
2018-08-16