Ferdinand Wechbrodt akvarell

Ferdinand Wechbrodt akvarell
Ferdinand Wechbrodt akvarell
Ferdinand Wechbrodt akvarell
Ferdinand Wechbrodt akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FERDINAND WECHBRODT (1838-1910), tillskriven: Motiv från Wien, akvarell, signerad Wechbrodt, ca 20x29 cm

Kuntoraportti

563463

Päivämäärä:

2018-08-16