Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
JOHANNES ANDERSEN, soffa, "Capri",Trensum, 1960-tal, tresitsig, lösa sittplymåer, klädsel i grönmelerad ulltextil, längd ca 225, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Klädsel med slitage, fläckar
563464
2018-08-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner