Soffa Capri design Johannes Andersen

Klubbat för:

6 600 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

JOHANNES ANDERSEN, soffa, "Capri",Trensum, 1960-tal, tresitsig, lösa sittplymåer, klädsel i grönmelerad ulltextil, längd ca 225, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Klädsel med slitage, fläckar

563464

2018-08-16