Klubbat för:
11 500 SEK
10 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtöljer, 1 par, Trensum, 1960-tal, klädsel i grönmelerad ulltextil, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med slitage, fläckar
563465
2018-08-16