Fåtöljer Capri design Johannes Andersen

Klubbat för:

11 500 SEK

10 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", fåtöljer, 1 par, Trensum, 1960-tal, klädsel i grönmelerad ulltextil, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage, fläckar

563465

2018-08-16