Ivan Bergdahl olja

Ivan Bergdahl olja
Ivan Bergdahl olja
Ivan Bergdahl olja
Ivan Bergdahl olja
Ivan Bergdahl olja
Ivan Bergdahl olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAN BERGDAHL (född 1929): ´´Höst i fjällen´´, signerad Ivan Bergdahl, daterad a tergo 1976, olja på duk, ca 151x75 cm

563472

2018-08-16