Marie-Louise Ekman färgserigrafi
2018-08-16
563479
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition i blått, färgserigrafi, signerad och daterad i trycket ML De Geer Bergenstråhle 1973, bladstorlek 105x75 cm
Något bucklig, med små vikceck i nedre delen