Marie-Louise Ekman färgserigrafi
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition i blått, färgserigrafi, signerad och daterad i trycket ML De Geer Bergenstråhle 1973, bladstorlek 105x75 cm
Något bucklig, med små vikceck i nedre delen
563479
2018-08-16