Lars Pirak akvarell

Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): motiv med träd, signerad och daterad Lars Pirak -72, akvarell, ca 16x12 cm

563485

2018-08-16