Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1937, olja på duk, uppfodrad, ca 55x43,5 cm

Uppfodrad på pannå, smärre skrapmärken i kanterna från ram

563494

2018-08-17