Dantestolar 1 par
Closed
2018-08-18
563509
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
DANTESTOLAR, 1 par, 1900-talets början, skuren dekor av bl.a. akantusblad samt lejontassar, ihopfällbara, sitthöjd ca 50 cm
Slitage, en lös karm, en sittdyna trasig