Bertil Vallien skulptur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skulptur föreställande stegrande häst, unik, Boda Smide, signerad undertill B. Vallien, järnsmide monterad på träsockel, höjd ca 40 cm
Åldersrelaterat slitage och ställvis smärre ytbeläggningar
563512
2018-08-17