Lars Jonsson färglitografier

Lars Jonsson färglitografier
Lars Jonsson färglitografier
Lars Jonsson färglitografier
Lars Jonsson färglitografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): (2), Fågelmotiv bl.a. bofink, färglitografier, signerade samt numrerade 100/200 respektive 150/310, ca 28x42 respektive 33x26 cm

563532

2018-08-17