Klubbat för:
440 EUR
Utropspris
200 EUR
BYRÅ / KONSOLBORD, mahogny, England, 1800-tal, tre lådor, bordets mått 92x47 cm, höjd 77,5 cm.
Ställvis slitage.
563555
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här